Apartmány v Les Allues

Potřebujete ubytování v Les Allues ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Les Allues. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Les Allues má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Bergerie des 3 Vallees C - Alpes-Horizon 

Foto: Bergerie des 3 Vallees C - Alpes-Horizon
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located 1.1 km from Olympe 2 Ski Lift in Les Allues, Bergerie des 3 Vallees C - Alpes-Horizon offers accommodation with a kitchen. Guests staying at this apartment have access to a balcony. The apartment features a TV.


2. Dauphinelles 

Foto: Dauphinelles
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located in the district of Altiport, 5 km from the centre of Les Allues, this apartment features a balcony and is 3 km from Olympe 2 Ski Lift. The kitchenette features a dishwasher and a microwave. A TV is offered. Méribel aerodrome is 290 metres away.


3. Cosy/Unique Appartement Ski au pied/Ski in Ski out 

Foto: Cosy/Unique Appartement Ski au pied/Ski in Ski out
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Featuring mountain views, Cosy/Unique Appartement Ski au pied/Ski in Ski out features accommodation with a terrace, around 8 km from Olympe 2 Ski Lift. This apartment offers accommodation with free WiFi. The apartment comes with a TV and a living room.


4. Appartement au coeur du village Les Allues 85538 

Foto: Appartement au coeur du village Les Allues 85538
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Set 700 metres from Olympe 2 Ski Lift in Les Allues, Appartement au coeur du village Les Allues 85538 offers accommodation with a kitchen. The apartment features a TV. Chambéry-Savoie Airport is 97 km from the property.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: